Panel používateľa

AGITA 400g

AGITA 400g

Postreková nástraha vo forme vodorozpustného granulátu na ničenie muchy domácej, ktorá sa aplikuje náterom alebo postrekom. Používa sa vo všetkých objektoch, kde sa mucha domáca vyskytuje, v komunálnej sfére, v objektoch živočíšnej výroby aj za prítomnosti hospodárskych zvierat.

48,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladem

Zloženie: účinná látka 10% thiamethoxam (100g/kg), 0,05% 2-9 tricosen (0,5g/kg)

Vzhľad: žltohnedé až bežové granule

Indikácie: AGITA 10 WG je insekticídy prípravok s účinnou látkou novej chemickej skupiny. Nástraha sa aplikuje iba na miesta, ktoré sú muchami vyhľadávané ako sedacie plochy, ako sú okná a dvere a ich okolie, zdroje tepla, časti stien, konštrukcií, technológie a pod. Používa sa aj za prítomnosti zvierat. Aplikuje sa formou vodnej suspenzie postrekom, ručnými alebo motorovými postrekovačmi. Tiež je možná aplikácia natieraním štetcom.

Spôsob použitia:

ÚČINNÝ PRÍPRAVOK S PROFESIONÁLNOU FORMULÁCIOU NA LIKVIDÁCIU MÚCH!
Insekticíd Agita je určený k likvidácií cielene iba múch. Použitie je možné v domácnostiach , mäsiarňach , mäsovýrobe, pekárňach a všade tam kde predstavujú problém.Likviduje dospelé muchy s účinnou látkou thiamethoxam a atraktivitu zabezpečuje atraktant Muscamone , Tricosen.
Aplikácia náterom: rozmiešame cca 100g prípravku v cca 65 ml vlažnej vody. Vzniknutú pastu nanášame štetcom na miesta kde sa často vyskytujú muchy /slnečné miesta, rámy okien a pod./. Pasta sa nanáša v pásoch na plochu ktorá zodpovedá cca 2,5% celkovej ošetrovanej plochy.Môžte aplikovať na kúsky nesavého materiálu a ten porozviešavať ku stropu.
Aplikácia postrekom: 100g prípravku rozmiešajte v cca 0,65 litra vlažnej vody a aplikujte postrekom.Postrekuje sa cca 30% plochy opäť na časté miesta výskytu.Pravidelne premiešavajte.
Prípravok zanecháva jemnú žltú stopu.
Výdatnosť 40m2 podlahy: 80- až 120 m2 stien/stropu
Doba pôsobenia je 6 týždňov /42 dní/ po aplikácii podľa návodu.
Aplikácia náterom – dôkladne premiešajte 400g prípravku AGITA 10WG a 320ml vlažnej vody, tak aby vznikla rovnorodá riedka pasta. Vodou treba pridávať po častiach podľa konzistencie pasty. Toto množstvo postačuje na ošetrenie budovy s podlahovou plochou 100m2, alebo zodpovedajúcej ploche stien/stropu 200m2. Natrite minimálne 30 plôšok cca 10×30 cm tam , kde muchy najčastejšie sadajú (napr. slnečné steny, rámy okien, dojacie potrubia atď.). Takto je potrebné ošetriť cca 2,5% celkovej plochy. Tiež je možné natrieť kúsky kartónu, polyetylénu a tie porozvešiavať ku stropu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info