Panel používateľa

Kryštalické hnojivo AgroBio EXTRA PLOD A KVET 400g

Kryštalické hnojivo AgroBio EXTRA PLOD A KVET 400g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vysoký obsah fosforu a draslíku prispieva k bohatému nasadeniu a vyfarbeniu kvetov a u plodovej zeleniny k tvorbe plodov. Krištalické hnojivo v špeciálnej štruktúre krýštálov pre dobrú kondíciu a bohaté kvitnutie okrasných kvitnúcich rastlín (napr. pelargónie, petúnie, surfínie, begónie, fuchsie, gerbery, ľalie, lobelky, magnólie, primule, ruže, tulipány, narcisy, verbeny, atd.).

2,79 € s DPH

3,60 € s DPH Zľava 0,81 €

Dostupnosť: Momentálne nedostupný

Jedná sa o hnojivo NPK 13+10+25 s mikroprvkami (bór, meď, železo, magnán, molybdén a zinok). Uvedené mikroprvky sú v hnojive vo forme, ktorá je pre rastliny veľmi dobre prijateľná. Vysoký obsah fosforu a  draslíku prispieva k bohatému nasadeniu a vyfarbeniu kvetov a u plodovej zeleniny k tvorbe plodov. Špeciálna štruktúra kryštálov zabezpečuje veľmi rýchlu a dobrú rozpustnosť.

Doporučené dávkovanie:
10g hnojivo (1 priložená 10ml odmerka zodpovedá 10g hnojiva) na 10l vody.

Doporučenie pre pestované rastliny

Okrasné kvitnúce rastliny - Zálievku s hnojivom robíme 1x týždenne v období od apríla do októbra.

Plodová zelenina (uhorky, paradajky, paprika, atd.) - zálievku s hnojivom robíme 1x za 7-14 dní od začiatku tvorby plodov.

Podmienky skladovania : Výrobok je nutné skladovať na suchých meistach, v pôvodných obaloch. Ukladajte mimo dosah detí a oddelene od potravín, nápojov, krmív.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info