Panel používateľa

FLORASIN HORČÍK 1l

FLORASIN HORČÍK 1l

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Hnojivo je určené na výživu rôznych poľnohospodárskych plodín, predovšetkým na predchádzanie a liečenie nedostatku prístupného horčíka.

2,90 € s DPH

Dostupnosť: na sklade
skladom: 23 ks

Aj proti tigrovitosť na trávach (prejavuje žltozelenými pozdlžnými pásikmi v listoch). Špeciálne horečnaté kvapalné hnojivo v koncentrovanej forme. Používa sa ako listové hnojivo, môže sa však použiť aj na zálievku do pôdy.

Zloženie:

Vo vode rozpustného horčíka 5%; dusíka 13%; vo vode rozpustnej síry 10%

Dávkovanie:

Max. 80 ml koncentrátu na 10 litrov vody pre jednorázovú aplikáciu. 30-40 ml na 10 litrov vody pre opakované postreky.

Aplikácia postrekom: Odporúča sa urobiť 4-6 postrekov v 10-14 dňových intervaloch. Posledný postrek je možné urobiť 3-4 týždne pred zberom úrody. Optimálna doba na aplikáciu je po olistení hneď na začiatku vegetačného obdobia. Postreky však nie je vhodné robiť v období kvitnutia rastlín. Najvhodnejšie je postrek realizovať v období vyššej relatívnej vlhkosti vzduchu (skoro ráno, večer, pri zamračenej oblohe), pri teplotách 15 až 21°C za bezvetria. Postrek je potrebné urobiť tak, aby bola dostatočne zmáčaná aj spodná strana listov prihnojovaných rastlín.

Aplikácia hnojivou zálievkou: 3-5 ml na 1 liter vody. Zálievku realizujte v počiatočnej fáze rastu, hlavne u rýchlenej zeleniny, pri pestovách priesad, viničových štepov a pod. Zálievka má byť bohatá a má sa opakovať v 10-14 dňových intervaloch.

Plošné dávkovanie: 20-40 ml vody na 10 m3. Objem vody na plošný postrek volíme tak, aby bolo možné zvolenú plošnú dávku aplikovať pri dodržaní predpísanej koncentrácie postreku.

Objemová aplikácia: 1-2 litre hnojiva na 1 m3 kompostu alebo záhradníckej zeminy.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info