Panel používateľa

Silwet star 50ml

Silwet star 50ml

Univerzálne organosilikónové zmáčadlo pre pesticídy a listovú výživu. Významne znižuje povrchové napätie postrekovej kvapaliny oveľa účinnejšie, ako doteraz používané konvenčné zmáčadlá. Vplyvom veľmi nízkeho povrchového napätia sa dosiahne oveľa lepšie zmáčanie a rovnomerné rozptýlenie postrekovej kvapaliny. Silwet je nehorľavá kvapalina mierne olejovej konzistencie. Je mimoriadne bezpečný pre rastliny. Zvyšuje odolnosť postreku proti zmytiu dažďom, zlepšuje účinnosť pesticídov a umožňuje znížiť množstvo postrekovej kvapaliny na jednotku plochy.

5,59 € s DPH

Dostupnosť: Skladem

Účinná látka: Polyalkyleneoxid heptamethyl trisiloxane 80% a Allyloxypolyethyleneglycol 20%

Výhody:
-    vhodné pre všetky typy pesticídov
-    vhodné pre všetky plodiny
-    znižuje povrchové napätie kvapalín
-    zvyšuje odolnosť voči zmytiu dažďom
-    má zníženú penivosť

Pôsobenie:
Organosilikónové zmáčadlo Silwet Star je neiónová pomocná látka na zlepšenie pokryvnosti ošetrených častí rastlín postrekovou kvapalinou. Zvyšuje zmáčavosť a priľnavosť postrekovej kvapaliny a umožňuje jej lepšiu distribúciu aj na tie časti rastlín, ktoré nie sú pri aplikácii priamo zasiahnuté. Silwet Star významne znižuje povrchové napätie kvapalín a preto je možné dosiahnuť kvalitné ošetrenie i na rastlinách, ktorých povrch neumožňuje rovnomerné rozprestretie postrekovej kvapaliny. Zvyšuje odolnosť proti zmytiu dažďom, stabilizuje účinok pesticídov a umožňuje znížiť množstvo postrekovej kvapaliny na jednotku plochy. Má zníženú penivosť a bod tuhnutia.

Odporúčanie pre použitie:
Silwet Star sa používa s fungicídmi, insekticídmi, akaricídmi, herbicídmi alebo desikantami v koncentráciách 0,01 – 0,15 % v aplikačnej kvapaline v závislosti na jej množstve na 100 m2. Najvyššia prípustná koncentrácia je 0,15% v aplikačnej kvapaline a dávka nesmie prekročiť 3 ml / 100 m2. Zvyčajne sa používa dávka 1 ml Silwetu Star na 100 m2. Aplikácia fungicídu, insekticídu, herbicídu alebo desikantu sa riadi rozsahom platného návodu na použitie a tabuľky dávkovania.

Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info