Panel používateľa

CYPER 0,5 EM 500ml

CYPER 0,5 EM 500ml

Širokospektrálny postrekový insekticíd proti parazitujúcemu hmyzu (mravcom, švábom, plošticiam, komárom, muchám, kliešťom v oblasti komunálnych služieb). Doporučuje sa striekať okrasné rastliny proti voškám a príbytky domácich zvierat proti parazitom a ich zárodom.

3,60 € s DPH

Dostupnosť: osobny odber

Rozsah použitia: domácnosti, kuchyne, pivnice, sklady, hotelové zariadenia, v oblasti komunálnych služieb, príbytky domácich zvierat (maštale, stajne, búdy, klietky ...). Účinkuje proti hmyzu, parazitom a ich zárodkom u psov, mačiek, koní, oviec, zajacov a aj u hydiny.

Upozornenie: : Prípravok sa nesmie dostať do kontaktu s potravinami a detskými hračkami. Nestriekajte na kožu živých organizmov. Škodlivý pre vodné organizmy.

Návod na použitie: postriekajte miesta výskytu hmyzu (plochy výskytu a náletové plochy, cestišky, špáry, rozvody, stupačky a pod.). priestor uzatvorte na 10-15 min. Následne vyvetrajte. Doba na dosiahnutie biocídneho účinku: 2hod. V prípade vyššieho výskytu hmyzu, alebo pre dosiahnutie úplného odstránenia, opakujte postrek po 48 hod.

Účinná látka: cypermetrín 0,5g/kg

Prípravok je nehorľavý, bez zápachu, neznečisťuje a nezanecháva škvrny na textile, tapetách, stenách. Je biologicky odbúrateľný.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info