Panel používateľa

Sanium stick tyčinky 20ks

Sanium stick tyčinky 20ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Účinná látka: Flupyradifuron 18,8 g / kg (1,88% hmot.) Opis: Sanium Stick z radu PROTECT GARDEN je určený na ochranu izbových okrasných rastlín pestovaných v kvetináčoch a hrantíkoch v byte a zimných záhradách proti savým škodcom - vošky a molice .

7,29 € s DPH

Dostupnosť: Momentálne nedostupný

Účinná látka: Flupyradifuron 18,8 g / kg (1,88% hmot.)

Popis:

Sanium Stick z radu PROTECT GARDEN je určený na ochranu izbových okrasných rastlín pestovaných v kvetináčoch a hrantíkoch v byte a zimných záhradách proti savým škodcom - vošky a molice. Účinná látka flupyradifuron je ľahko prijímaná korene rastlín a ich ďalej distribuovaná do nadzemných častí. Prípravok taktiež dodáva rastlinám všetky základné živiny a obsahuje špecifické látky (výťažok z morských rias, humínové látky, extrakt z cukrovky), ktoré zlepšujú celkový vzhľad rastliny (zelená farba, olistenie, rýchlejší rast, lepšie kvitnutie). Prvé príznaky účinku na vošky sú viditeľné za 7 dní, na molica za 14 dní. Účinná látka flupyradifuron účinkuje až 9 týždňov.

Aplikácia:

Aplikácia sa vykonáva pri prvých príznakoch výskyte škodcov. Potrebný počet tyčiniek sa zatlačí do zeminy do priestoru medzi rastlinu a okraj kvetináče a potom sa rastliny dôkladne zalejú. Tyčinky treba zasunúť do zeminy úplne, aby nevyčnievali. Počet tyčiniek pre jednotlivé rastliny sa určí podľa množstva zeminy v kvetináčoch.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info