Panel používateľa

KRISTALON PLOD A KVET 500g

KRISTALON PLOD A KVET 500g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Univerzálne hnojivo s mikroprvkami pre prihnojovanie v období kvitnutia a tvorby plodov izbových, balkónových i ostatných vonkajších rastlín. Rýchly a viditeľný účinok už za niekoľko dní.

4,49 € s DPH

Dostupnosť: na sklade
skladom: 8 ks

Charakteristika a výhody:
- rýchlejší štart produkčného obdobia
- mikroprvky ako rastlinné „vitamíny" na výbornú kondíciu rastlín
- podporuje vyššie nasadenie a vyfarbenie kvetov a plodov
- zabraňuje žltnutiu listov
- univerzálne použitie – na zeleninu, okrasné rastliny vrátane balkónových, cibuľoviny, drobné ovocie a ovocné stromy atď.

KRISTALON je kryštalické hnojivo, vo vode celkom rozpustné hnojivo, obsahujúce všetky živiny potrebné k dobrému vývinu rastlín - dusík, fosfor, draslík, horčík a síru. Mikroprvky - bór, molybdén, meď, železo, mangán a zinok sú prítomné vo forme, ktorá je rastlinami ľahko prijateľná a vysoko účinná. Zaručuje dobrú kondíciu a zdravý vzhľad rastlín. Hnojivo je veľmi vhodné na zeleninu (paradajky, papriky, uhorky, mrkva, šalát, petržlen, cibuľa, cesnak, kaleráb, karfiol, kel, pór, zemiaky, zeler, hrach, ľuľok, melón a iné), drobné ovocie (egreš, ríbezle, maliny, zeler, hrach, ľuľok, melón a iné), ale aj okrasné rastliny (ruže, tulipány, muškáty, surfínie, floxy, pivónie, okrasné dreviny a iné).

Dávkovanie: 1 odmerka (10g) hnojiva na 10l vody
-aplikácia zálievkou alebo postrekom cca 1x týždenne

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info