Panel používateľa

PROFÍK špeciálne organické hnojivo na levandule a rozmarín 2kg

PROFÍK špeciálne organické hnojivo na levandule a rozmarín 2kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

PROFÍK – hnojivo na levandule a rozmaríny je vyrobené z múčok živočíšneho pôvodu, kakaových šupiek a je obohatené morskou riasou.

6,19 € s DPH

Dostupnosť: na sklade
skladom: 13 ks

Hnojivo obsahuje organické látky, základné živiny, ale aj stopové prvky a ďalšie biologicky aktívne látky (napr. esenciálne aminokyseliny) ako prirodzenú súčasť použitých surovín.

Jedná sa o čisto prírodné hnojivo. Hnojivo je granulované jedná sa tzv. formu crumble form (lámané – drvené pelety).

Zloženie: N-P-K 6 - 5 - 6

Použitie: Pri výsadbe použijeme na jednu sadenicu 25 g hnojiva. Hnojivo dôkladne premiešame so zeminou, ktorú následne použijeme na zahrnutie výsadbovej jamky. Pri výsadbe do nádob odporúčame dávkovanie 3 g hnojiva na 1 liter pôdy. Pri presádzaní rastlín s veľkým koreňovým balom možno dávku navýšiť, max. však na 5 g hnojiva na 1 liter pôdy. Hnojivo dôkladne premiešame so zeminou a následne prevedieme zálievku.

Pre prihnojenie počas vegetácie použijeme pri plošnej aplikácii dávku hnojiva 80 g/m2 alebo aplikujeme 20 g hnojiva na sadenicu. Korene levandule rastú hneď pod povrchom a koreňový systém je veľmi chudobný. Z tohto dôvodu pri rozmetaní hnojiva do pôdy postupujeme opratrne a hnojivo zapravíme len veľmi plytko do pôdy, aby nedošlo k poškodeniu koreňového systému rastlín.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info