Panel používateľa

Floraservis Dimilin tb2 (10 tabliet)

Floraservis Dimilin tb2 (10 tabliet)

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Insekticídny prípravok vo forme šumivých tabliet, určený k ničeniu lariev komárov a múch v ich miestach liahnutia.

1,99 € s DPH

Dostupnosť: na sklade
skladom: 8 ks

Účinná látka

100g výrobku obsahuje: diflubenzuron 2g formulačné zložky 98g

Návod k použitiu

Dimilin TB2 obsahuje účinnú látku, ktorá patrí medzi regulátory rastu vývoja hmyzu. Prípravok narušuje tvorbu kutikuly a proces zvliekania lariev všetkých štádií. Larvy pri zvliekaní hynú, účinok sa prejaví do 2–4 dní.

Dávkovanie

1 tableta na 8m3 v prípade čistej vody 1 tableta na 4m3 v prípade znečistenej vody 1 tableta na 40 L v prípade veľmi znečistenej vody (napr. žumpy)

Spôsob a miesta aplikácie

Pri práci používajte ochranné rukavice. Po použití alebo v prípade kontaktu s kožou sa poriadne umyte mydlom a vodou. Dimilin TB2 sa aplikuje priamo do miest liahnutia komárov a múch, ako sú: stojaté vody (priekopy, kanály, rybníky, kaluže, záhradné jazierka, nádrže s vodou) a taktiež uzatvorené hydraulické systémy ako sú: drenáže, septiky, čistiace nádrže ako v mestských tak aj v poľnohospodárskych agromeráciach. Ošetrenie prípravkom Dimilin TB2 opakujte každé 3–4 týždne na jar a v lete v dobe rozmnožovania komárov a múch.

Skladovanie

Prípravok skladujte v dobre uzatvorenom originálnom obale na suchom mieste, pri teplote 5 až 30 stupňov celzia, oddelene od potravín, krmív, hnojív, dezinfekčných prípravkov a obalov od týchto prípravkov. Skladujte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku. Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info