Juraj Matlák: Celoročná ochrana záhradných plodín

Kód: 00311
€8,30 –10 %
Juraj Matlák: Celoročná ochrana záhradných plodín
€8,30 –10 % €7,47 / ks €6,79 bez DPH
Skladom (>10 ks)

Celoročná ochrana záhradných plodín je ročenka, vychádzajúca už 29 rokov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 Je určená predovšetkým záhradkárom, ale dobre poslúži aj farmárom a väčším pestovateľom ovocia, viniča, zeleniny i okrasných rastlín v boji proti chorobám a škodcom. Každoročne sa aktualizuje podľa zmien, ktoré nastali v predchádzajúcom roku v Zozname autorizovaných prípravkov na ochranu rastlín.

Podstatnú časť publikácie tvoria tzv. plodinové tabuľky, v ktorých sú uvedené účinné látky prípravkov, spôsob ich účinku, škodlivosť pre včely, ako aj koncentrácia a dávka na 10 litrov vody. V jednotlivých tabuľkách sú zvýraznené prípravky dostupné aj v malospotrebiteľskom balení. V ďalších častiach publikácie je uvedený rozsah povolenia prípravkov v záhradníctve, užitočné organizmy použiteľné v biologickej ochrane záhradných plodín a herbicídy v malospotrebiteľskom balení.

Vo farebnej prílohe sú uvedené aktuálne ochranné zásahy v jednotlivých mesiacoch a okrem škodlivých organizmov sú vyobrazené aj najdôležitejšie vývojové štádiá ošetrovaných rastlín, v ktorých treba proti chorobám a škodcom zasahovať. Samostatná stane je venovaná vrtivke orechovej.

POČET STRÁN: 100
VÄZBA: brožovaná väzba
ROZMER: 210×297 mm
HMOTNOSŤ: 345 g
ISBN: 9788089457182
ROK VYDANIA: 2023
JAZYK: slovenčina
PÔVOD: Slovensko
VYDAVATEĽSTVO: M-EDIT-OR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: