Aktuality

Sezóna výsadby jahôd je v plnom prúde !!

Objednajte si z našej pestrej ponuky.

Vážený zákazníci, záhradkári, pestovatelia jahôd

Aj v roku 2017 sme rozšírili našu ponuku jahôd tak, aby si každý vedel vybrať podľa svojej chuti z holandských certifikovaných odrôd . V katalógu nájdete novinky i odrody overené časom, najsladšie odrody s veľkými plodmi a rezistentné odrody, ktoré sú odolnejšie voči bežným chorobám jahôd. Zakorenené sadenice predávame v platách po 10ks. Naďalej si ich môžete objednať z pohodlia Vašej obývačky cez náš webshop.  Radi Vás privítame aj v našom kamennom obchode v Topoľníkoch, kde Vám náš tím odborne poradí pri výbere odrody a poskytne rady k pestovaniu.

> POZRITE SI NÁŠ SORTIMENT <

Prečo pestovať čučoriedky?

Prečo pestovať čučoriedky?

 Pomáhajú pri cukrovke, chorobách hrubého čreva, zmierňujú problémy s nadváhou či zhoršený zrak, obsahujú antioxidanty...majú ešte mnoho iných pozitívnych účinkov. Objednajte si zakoreňené sadenice cez náš webshop : www.agrocentrum.sk. Tovar Vám donesieme až domov ! Kliknite sem a dozviete sa viac.

 

  • 1
  • 2

morene zemiaky

sadbové zemiaky

ovocne stromky

Hydina

Počet zobrazení: 4553

Hydina Prijímame objednávky na : Jednodňové kurčatá ROS 308 (0,50 EUR) na termín : , 05.09.2017, 19.09.2017, 21 týždňové mladé sliepky LOHMANN KLASSIK BROWN (6,50 EUR) na termíny : 11.09.2017 ... pre ďaľšie termíny kliknite na ,, Čítajte Viac,,

Čítajte viac...

chryz

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie