BIOLIT Plus ochrana proti mravcom 400 ml

Kód: 5200
€7,40 / ks €6,17 bez DPH
Skladom (3 ks)

Vďaka účinnému zloženiu pôsobí okamžite počas niekoľkých sekúnd a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu až 4 týždne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okrem mravcov zabíja ďalšie lezúci hmyz ako sú napr. Dospelí šváby a ich vajíčka, rus domáci, pavúky, rybenky, ploštica a cvrčky.

Nový aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz väčšou dávkou účinnej látky a tiež na väčšiu vzdialenosť. Vďaka veľkému výdaju látky má Biolit Plus tiež okamžitý Podchladzovací účinok, ktorý znižuje pohyblivosť hmyzu.

Používajte biocidné prípravky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Návod na použitie: Pred použitím pretrepte. Nádobku držte vo vzpriamenej polohe. Nasmerujte dýzu nádobky na povrch, ktorý chcete ošetriť, a pevne stlačte aplikátor. Nastriekajte priamo na lezúci hmyz, na miesta, kde sa skrýva alebo často vyskytuje: okolo kuchynskej linky a odpadkového koša, okenných a dverových rámov, prasklín a štěrbin.Pro dlhodobú účinnosť nastriekajte prípravok na cesty výskytu hmyzu, skryté miesta, do štrbín v stenách a na všetky otvory vo dverách a oknách. Striekajte zo vzdialenosti 1 m (približne 5 s / dĺžkový meter). 15 minút po nastriekaní prípravku miestnosť vyvetrajte.

Zahubí mravce a šváby v priebehu niekoľkých sekúnd.

Technické parametre:

Objem: 400 ml
Určenie: Proti blchám, Proti mravcom, Proti švábom
Parfumácia: Bez parfumácie

Nebezpečenstvo:

Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom pri zahrievaní sa môže roztrhnúť. Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinky.Je Ak je nutná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplote presahujúcej 50 ° C. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo iných zdrojov zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ani po použití. Nevdychujte aerosóly. Po manipuláciu dôkladne umyte ruce.Používejte podľa návodu. Nestriekajte na osoby a zvieratá. Pred aplikáciou odneste alebo zakryte potraviny, zariadenia k príprave potravín a riadu. Pred použitím odstráňte alebo zakryte teráriá, akváriá a zvieracie klietky. Pri postreku majte vypnutý vzduchový filter u akvária. Nestriekajte na tapety. Aplikujte minimálne 1 m od všetkých povrchov a stien. Skladujte oddelene od potravín nápojov, krmív. Používajte iba v dobre vetraných priestoroch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: