NAJKRAJŠIE PLODY 2023

 

  Aj tento rok sa tešíme na Vaše správy a krásne fotky tohtoročnej úrody. Hlavným motívom súťaže je, aby sme čo najviac ľuďom priblížili výhody pestovania vo vlastnej záhrade a povzbudili ich tým k pestovaniu vlastnej zeleniny a ovocia.
  Ak by ste sa s nami radi podelili o svoje úspechy v pestovaní, pošlite nám fotografiu plodu a názov odrody Vašej rastliny (fotografia nesmie byť staršia ako jeden rok) emailom na adresu najkrajsieplody@agrocentrum.sk.
  Medzi všetkými súťažiacimi vyžrebujeme 3x poukážku v hodnote 20€. Najkrajšie fotografie budú zdieľané na našej Facebookovej stránke uvedením krstného mena a mesta, prípadne obce súťažiaceho.
  A to ešte nie je všetko! Na tieto fotografie budete môcť aj hlasovať formou lajkov. Majiteľ fotografie, ktorá dosiahne najviac lajkov na našej facebookovej stránke, získa darčekový balíček v hodnote 50€, ktorý môže využiť pre naštartovanie jarnej sezóny. Zároveň 2 fotografie, ktoré vyberie náš tím odborníkov získajú taktiež darčekový balíček v hodnote 50€. Poponáhľajte sa s posielaním fotografií, aby ste mohli začať loviť lajky čo najskôr. Dúfame, že sa Vám hra bude páčiť. Tešíme sa na Vás a Vaše fotografie!

Doplňujúce informácie:
- Súťažné fotky prijímame do 20.12.2023 - 12:00
- O výsledkoch žrebovania budeme súťažiacich a všetkých prihlásených na odber noviniek informovať v našom newsletteri v ktorom budeme každý mesiac obohacovať pestovateľov našimi skúsenosťami a odbornými radami. Ak ste sa ešte neprihlásili na odber newslettera, môžete tak urobiť na na našej stránke: www.agrocentrum.sk (stačí vyplniť políčko newslettera dole na lavej strane)
- V emailovej prípadne facebookovej správe uveďte svoje meno, adresu, telefónne číslo, e-mailovú adresu, nakoľko sú potrebné pre prevzatie výhry (Vaše osobné údaje sú v bezpečí a pri ich spracúvaní platia tie isté pravidlá ako pri nakupovaní v našom webshope)
- fotografia musí byť z roku 2023
- každý môže do súťaže zaslať len jednu fotografiu
- zaslaním fotografie súhlasíte so zaradením do žrebovania a súhlasíte i so zverejnením Vášho krstného mena a obce či mesta na našej Facebookovej stránke
- zapojením sa do súťaže dávate súhlas na použitie Vašich odoslaných fotografií na marketingové účely
- fotografie môžete posielať do 20.12.2023 - 12:00
- žrebovanie a zverejnenie výsledkov žrebovania, verejného hlasovania a hodnotenie tímu Agrocentrum Topoľníky sa uskutoční 22.12.2023
 
 
 
Fotky súťažiacich: