BIOLIT prášok proti mravcom 250 g

Kód: 5143
Neohodnotené
€5,70 / ks €4,75 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Na použitie ako ošetrenie práškom proti mravcom, švábom a inému lezúcemu hmyzu na povrchu v prasklinách a štrbinách (v interiéri a v exteriéri okolo obytných budov).

Detailné informácie

Podrobný popis

(PT18) insekticídny zasýpací prášok na neprofesionálne použitie. Na ničenie mravcov (Hymenoptera: Formicidae) (dospelé jedince), švábov (Blattodea) (dospelé jedince) a iného lezúceho hmyzu v obytných budovách a v ich okolí:
- Exteriérovou aplikáciou, aby sa zabránilo mravcom dostať sa do domu, vrátane aplikácií na tvrdé povrchy, ako sú prahy, okenné rámy, dierované tehly a terasy.
- Interiérovými aplikáciami na vnútorné trhliny a štrbiny, aby sa zničili mravce, šváby a ďalší lezúci hmyz.
Po použití produktu v interiéri použite metódy suchého čistenia, napr. vysávanie. Pred použitím si prečítajte etiketu. Produkt bol vyvinutý na efektívne ničenie švábov a mravcov. Hmyz pozbiera práškovú zmes, prachové čiastočky. Na väčšine povrchov po iba 60 sekundách kontaktu začnú mravce a šváby dochnúť do 30 minút. Tento produkt poskytuje nepretržitú ochranu a pomáha chrániť proti opakovanému zamoreniu po dobu až 12 týždňov. Môže sa používať v domácnostiach, pivniciach a v suchých vonkajších priestoroch v blízkosti budov, napr. na chodníkoch, terasách. Aplikujte po cestičkách, chodníkoch a na praskliny a štrbiny v prahoch, okenných rámoch, do dierovaných tehál. Pre maximálny účinok nechajte produkt v pokoji vyschnúť. Ak je to nutné, aplikujte znova po 12 týždňoch.

Nepretržitá ochrana*
Pomáha chrániť proti opätovnému zamoreniu*
*po dobu až 12 týždňov

Príprava a použitie

Návod na použitie: Jemne pretrepte balenie, odstráňte viečko a nakloňte nádobu (podľa ikony).
Dávkovanie: Na ošetrenie plochy 1 m² jemne stlačte fľašu 5x, pričom sa pohybujete v smere, ktorým sa má ošetrenie vykonať, čo znamená celkovú dávku 3,5 g/m² plochy. Jedným stlačením sa ošetrí 0,2 m². Pri použití vo vonkajšom priestore aplikujte maximálne na plochu 2 m².

Skladovanie

Uchovávajte na chladnom, suchom mieste (izbová alebo nižšia teplota). Skladovateľnosť 4 roky od dátumu výroby (MAN). Skladujte v originálnom obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: