BI-STIM natural AB na kvetov k rezu 500 ml

Kód: 4816
€2,70 / ks €2,25 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

BI-STIM natural AB je kvapalné organominerálne hnojivo vyrobené z biohumusu – produktu dážďoviek Eisenia Foetida.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produktová rada obsahuje týchto desať typov : univerzálne hnojivo, na hnojenie izbových kvetín a okrasných rastlín ,na hnojenie muškátov a iných balkónových okrasných rastlín , na hnojenie plodovej zeleniny , na hnojenie jahôd , na hnojenie ruží , na hnojenie ovocných stromov a kríkov , na hnojenie ihličnanov a na hnojenie trávnikov. Hnojivo obsahuje vyvážený pomer živín NPK, biologicky aktívne látky a mikroživiny, ktoré sú obsiahnuté v ľahko prijateľnej chelátovej forme. Zaručuje rýchlejší počiatočný rast rastlín a skorší nástup kvitnutia.Rastliny prinášajú bohatú úrodu kvalitne vyfarbených a zdravých plodov a vyznačujú sa zvýšenou odolnosťou voči hubovým chorobám a chladu. Aplikovať ho možno formou, zálievky, alebo postrekom na list.

Obsah prepočítaný na vysuš.vzorku v % je N- min.3, P2O5- min.1, K2O- min.2. Obsah spáliteľných látok vo vysuš.vzorke v % je min. 30%, pH = 6,5 - 8,5. Obsah rizikových prvkov neprekračuje zákonom stanovené limity platné v SR v zmysle Vyhlášky MP SR č.577/2005 Z.z. Neobsahuje chlór.

Ekologické údaje.

BI-STIM natural AB je ekologicky čistý, biologicky aktívny stimulačný prípravok, s hnojivými účinkami pre rastliny. Je pripravený špeciálnou technológiou, ktorá zaručuje optimálne zúžitkovanie všetkých obsiahnutých komponentov. Utvára prirodzenú rovnováhu pôdnych koloidov, ktoré sú nevyhnutné na optimálny a dokonalý príjem makro a mikroživín. Zadržiavaním pôdnych koloidov pri koreňovom systéme znižuje na minimum vyplavovanie živín, čím nepriamo prispieva aj k vyššej kvalite spodných aj povrchových vôd.Účinne eliminuje nežiadúce reziduá pesticídov.Viaže zdraviu škodlivé ťažké kovy a celkovo ozdravuje pôdu, hlavne zlepšuje jej biologickú aktivitu.

Práve týmito svojimi vlastnosťami sa BI-STIM natural AB stáva jedinečným v oblasti výživy rastlín a zároveň spĺňa stále náročnejšie požiadavky kladené na ochranu životného prostredia.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: