PROTECT aerosol na osy 400 ml

Kód: 00000044
€5 / ks €4,17 bez DPH
Skladom (>10 ks)

PROTECT sprej na osy, biocídny aerosolový prípravok na ničenie osích hniezd. PROTECT aerosolový prípravok na ničenie osích hniezd a ovadov v oblasti domu, záhrady, terasy, strechy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:

  • Vďaka špeciálnej tryske je možné z bezpečnej vzdialenosti zasiahnuť lietajúci hmyz či samotné hniezdo.,
  • Vplyvom účinnej látky hmyz prakticky okamžite meravie a následne uhynie.
  • Zloženie- účinná látka: 0,3g/kg cifenotrin , 0,1g/kg d-tetrametrin, 50/50g/kg propán;bután; Reg. č. bio/524/D/08/12/CCHLP

Aplikácia:

Pred použitím nádobkou dôkladne poraste . Používajte opatrne ! Striekajte vo vzdialenosti 1-3 m, chrbtom od smeru vetra. Aplikujte priamo na hniezdo a na osy vo vnútri hniezda, tak aby bolo zasiahnuté celé hniezdo. Postup podľa potreby opakujte, pokiaľ sú v blízkosti ešte živé jedince. Aplikácia sa neodporúča za silného vetra a cez deň. Najlepšie je aplikovať ráno, keď sú osy ešte v hniezde a neaktívne, alebo po západe slnka, keď sa vracajú do hniezda a končí sa ich denná aktivita. Po aplikácii sa nedotýkajte hniezda, opatrne pozmetajte iba uhynuté jedince. Ošetrené hniezdo odstráňte až o 1-2 dni po aplikácii. Pokiaľ je hniezdo v uzatvorenom priestore, po aplikácii vyvetrajte. V prípade potreby môžete celý postup zopakovať.

Používajte biocídne výrobky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a informácie o výrobku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: