TERRASAN urýchľovač kompostov 2,5 kg

Kód: 5608
€6,70 / ks €5,58 bez DPH
Skladom (1 ks)

Premení záhradný a kuchynský opad na výživný a úrodný záhradný kompost.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktivuje mikroorganizmy a urýchluje tak premenu na hygienicky nezávadný a úrodný záhradný kompost. Posypový prípravok s prídavkom aktívnych minerálnych živín a kamennej múčky.

Doporučenie pre použitie: rozdrtený rastlinný odpad zmiešaný s materiálmi vytvárajúcimi štruktúru, ako sú napr. drtené vetvy, uložte do 10 - 20 cm vysokých vrstiev a zľahka stlačte. Každú vrstvu posypať urýchlovačom kompostovania v dávke 50 - 70 g/m2 a pre lepší účinok ľahko pokropiť vodou. Medzi jednotlivé vrstvy pridajte vždy 3 - 5 cm zeminy. 

Hotový kompost má hnedočiernú farbu, drobivú štruktúru a charakteristickú zemitú vôňu. Vhodyný na celoročné použitie. 

Zloženie: HNOJIVO ES: HNOJIVO ES; Hnojivo NPK (Mg) 10 + 5 + 5 (6,5) s horčíkom; zmes, 10% N dusík spolu, 10% N močovinový dusík, 5% P2O5 oxid fosforečný rozpustný v neutrálnom citrane amónnom a vo vode, 4% P2O5 oxid fosforečný rozpustný vo vode, 5% K2O celkový oxid draselný, 4,8% K2O oxid draselný rostpustný vo vode, 6,5% MgO celkový oxid horečnatý. Nízky obsah chloridov

Pokiny pre skladovanie: skladujte v suchu pri teplotách od 6°C do 35°Cm chráňte pred slnkom. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Otvorené obaly vždy starostlivo uzavrite. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: