SZUKU Spray 50ml

Kód: 00717
€4,20 / ks €3,50 bez DPH
Skladom (6 ks)

Jeden z najobľúbenejších repelentov na našom trhu.Najlepšia ochrana pred dotieravým komárom a nebezpečným kliešťom! Prípravok ktorý sa nastrieka na nechránené časti pokožky. Vytvoríme tak povlak, ktorý účinne odpudzuje týchto neželaných hostiteľov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odpudzujúci prípravok proti hmyzu, ktorý je ľahko roztierateľný a príjemný na dotyk. Efektívne využitie po aplikácii na pokožku je až 4 – 6 hodín.

Pri priaznivom počasí sa veľmi rýchlo rozšíria po prírode dotieravé komáre a kliešte. 

Vyskytujú sa hlavne v hustých trávnatých plochách, parkoch alebo záhradách a neobídu ani vodné plochy, ktoré sú veľmi lákavé pre komárov.

Kliešte zväčša striehnu na svoju korisť na zadných stranách listu trávy, odkiaľ sa kedykoľvek môžu premiestniť na hostiteľa.

Kliešte aj komáre môžu prenášať rad nebezpečných prenosných chorôb a preto je prevencia nevyhnutná.

Výrobok SZUKU na komáre a kliešte nám pomôže ochrániť sa.

Dôležite upozornenie: Nepoužívajte na spálenú pokožku po opaľovaní, alebo na otvorenú ranu.  Pumpičkové vyhotovenie. Obsah 50ml. Účinkuje tiež proti komárom tigrím (Aedes Albopictus). Účinnosť prípravku trvá 3 až 5 hodín alebo do umytia. Použite nie viac ako dvakrát za deň.

Prípravok nie je určený na použitie pre deti do 2 rokov, pre deti od 2 do 12 rokov možno použiť obmedzene.

  • Prvá pomoc: PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.
  • Dôležite upozornenie: Nepoužívajte na spálenú pokožku po opaľovaní, alebo na otvorenú ranu.

Výrobok je výhradne určený na ochranu pred komárom a kliešťom, pred použitím je dôležité si dôkladne preštudovať návod na použitie.

Používajte prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: