Barenbrug Happy Lawn trávnik s kvietkami 0,5kg

Kód: 67560
€16,80 / ks €14 bez DPH
Skladom (5 ks)

Vďaka technológii Happy Lawn® môžete pozitívne ovplyvniť svoje bezprostredné okolie. Riešenie, ktoré kombinuje odolný trávnik a kvety, ktoré je možné strihať. Sú to kvety, ktoré je možné kosiť znova a znova spolu s trávou, ale po každom kosení opäť vyrastú ako obnovené, vďaka čomu je váš trávnik ľahko upraviteľný, svieži a farebný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rezané kvety

Čo znamenajú "rezané" kvety? Ide o jedinečne špeciálne kvety, ktoré odolávajú stresu spôsobenému pravidelným kosením. Starostlivo a kompetentne vybrané špeciálne kvety, ktoré sa perfektne hodia na trávniky, zelené plochy verejných priestranstiev a všetky pravidelne kosené trávnaté plochy.

Zvýšená biodiverzita

Kosené kvety sú nielen pútavé, ale sú aj pekným doplnkom vašeho trávnika. Ak sú tieto nádherné rastliny umiestnené v trávniku, poskytujú nielen nádherný pohľad, ale vytvárajú s nimi aj skutočne prekvitajúci ekosystém. Okrem estetického prínosu tieto kvety priťahujú opeľovače a slúžia ako zdroj potravy pre rôzne druhy hmyzu a malých živočíchov, čím podporujú biodiverzitu.

Mimoriadne ľahká starostlivosť

Kvety sú nielen úžasne krásne, ale aj mimoriadne nenáročné na starostlivosť. Na rozdiel od tradičných trávnikov, ktoré vyžadujú časté kosenie a hnojenie, kvety Happy Lawn vyžadujú len malú starostlivosť. Vyžadujú minimálne množstvo vody a živín, trávnik skutočne „vylepšia“ a vďaka týmto vlastnostiam s nimi ušetríte čas aj energiu.

Odolný trávnik

Technológia Resilient Blue® je základným kameňom odolnosti Happy Lawn. Tento inovatívny prístup je založený na odrodách Poa pratensis ( lipnica lúčna ), vyberaných s mimoriadnou starostlivosťou a zručnosťou. Vďaka Resilient Blue je trávnik nielen odolný, ale aj krásny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: