AGRO Ferramol compact proti slimákom 200g

Kód: 67500
€10,10 / ks €8,42 bez DPH
Skladom (>10 ks)

Bezpečne účinkujúci prípravok proti slimákom a utníkom, ktorí sa po zjedení granúl stiahnu do svojich podzemných úkrytov, kde uhynú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na rozdiel od iných prípravkov nedochádza k nadmernej tvorbe slizu, povrch záhonov zostáva preto čistý. Účinnou látkou je fosforečnan železitý, ktorý sa bežne vyskytuje vo voľnej prírode. Nemusí byť dodržaná žiadna ochranná lehota, granule sú navyše extrémne odolné dažďu (na vlhkom podklade začnú prijímať vodu a napučia. Za sucha zase strácajú na objeme - ani po niekoľkokrát opakovanom napučaní sa nerozpadnú). Prípravok Ferramol Compact neškodí pri náhodnom požití domácim ani iným zvieratám.

-Jediný registrovaný 100% prípravok v SR proti slimákom
- Účinnejší ako klasický Ferramol
- Výdatnosť balenia až na 80 m2
- Čisté záhony bez slizu a bez uhynutých slimákov
- Účinná látka bežne vyskytujúca sa v prírode - fosforečnan železitý
- Bezpečný po náhodnom použití pre domácich miláčikov (psy, mačky) aj pre iné zvieratá (ježkov, dážďovky, včely, vtáky) a iné užitočné organizmy
- Mimoriadne odolný voči dažďu - pri vlhkosti granulky napučia = pre slimáky sú ešte atraktívnejšie, účinok sa neznižuje
- Nové, menšie balenie

Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: