PROFÍK špeciálne organické hnojivo na levandule a rozmarín 2kg

Kód: 4579
Neohodnotené
€6,20 / ks €5,17 bez DPH
Skladom (>5 ks)

PROFÍK – hnojivo na levandule a rozmaríny je vyrobené z múčok živočíšneho pôvodu, kakaových šupiek a je obohatené morskou riasou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hnojivo obsahuje organické látky, základné živiny, ale aj stopové prvky a ďalšie biologicky aktívne látky (napr. esenciálne aminokyseliny) ako prirodzenú súčasť použitých surovín.

Jedná sa o čisto prírodné hnojivo. Hnojivo je granulované jedná sa tzv. formu crumble form (lámané – drvené pelety).

Zloženie: N-P-K 6 - 5 - 6

Použitie: Pri výsadbe použijeme na jednu sadenicu 25 g hnojiva. Hnojivo dôkladne premiešame so zeminou, ktorú následne použijeme na zahrnutie výsadbovej jamky. Pri výsadbe do nádob odporúčame dávkovanie 3 g hnojiva na 1 liter pôdy. Pri presádzaní rastlín s veľkým koreňovým balom možno dávku navýšiť, max. však na 5 g hnojiva na 1 liter pôdy. Hnojivo dôkladne premiešame so zeminou a následne prevedieme zálievku.

Pre prihnojenie počas vegetácie použijeme pri plošnej aplikácii dávku hnojiva 80 g/m2 alebo aplikujeme 20 g hnojiva na sadenicu. Korene levandule rastú hneď pod povrchom a koreňový systém je veľmi chudobný. Z tohto dôvodu pri rozmetaní hnojiva do pôdy postupujeme opatrne a hnojivo zapravíme len veľmi plytko do pôdy, aby nedošlo k poškodeniu koreňového systému rastlín.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: