CHAMPION Almus červený 500 ml

Kód: 5224
€5,60 / ks €4,67 bez DPH
Skladom (2 ks)

Prípravok na ničenie lietajúceho a lezúceho hmyzu a jeho zárodkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie:
Postrekovačom pred použitím zatrepte. Prípravok aplikujte zo vzdialenosti asi 30 cm na všetky miesta, kde sa hmyz zdržuje a ukrýva. Ošetrená plocha musí byť rovnomerne zvlhčená. Postrek zopakujte po 3-4 týždňoch, alebo pri zistenom novom výskyte hmyzu.

Upozornenie:
Chránte pre deťmi! Prípravok sa nesmie dostať do kontaktu s potravinami, pitnou vodou, detskými hračkami. Toxický pre včely, ryby, hady, jašterice. Pri aplikácií je zakázané jesť, piť a fajčiť. Prípravok môže byť použitý len podľa návodu. Bez chemických lehôt.

Prvá pomoc:
Pri náhodnom zasiahnutí očí, vymývať prúdom čistej vody 10 - 15 minút. Vždy po použití uvedeného prípravku si dôkladne umyte ruky mydlom v teplej vode. Pri náhodnom použití je potrebné, aby ste privolali lekára a informovali ho už o vykonanej prvej pomoci a použitom prípravku.

Skladovanie:
V suchu, chrániť pred svetlom a mrazom, oddelene od poživatín, krmív, liekov, dezinfekčných prostriedkov pri teplote 5-30 stupňov C.

Zloženie:
permethrinum 0,40g v 100 ml prípravku, pomocné látky (emulgujúce a aromatické látky, čistená voda).

Zneškodnenie:
Po dôkladnom vyprázdnení a vyčistení (spoň 2 x čistou vodou),je možné rozprašovač použiť k roseniu izbových rastlín vodou. Inak likvidujeme odovzdaním do separovaného zberu.

Almus Champion je insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom.

Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: