BIOLIT proti lietajúcemu hmyzu 400 ml

Kód: 5209
€5,90 / ks €4,92 bez DPH
Skladom (>10 ks)

Vysoko účinný univerzálny sprej proti muchám, komárom, švábom, mravcom a iného lietajúceho a lezúceho hmyzu v domácnostiach s vôňou pomarančových kvetov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie

Pred použitím pretrepte. Otočte dýzu nádobky smerom od tváre a stlačte aplikátor.Nádobku držte v čo najviac vzpriamenej polohe. Biolit® nemusíte striekať priamo na lietajúci hmyz napr. muchy, pretože hmyz usmrtí prípravok rozptýlený vo vzduchu. Zatvorte dvere a okná. V priemerne veľkej miestnosti (30 m³) striekajte prípravok pomalým širokým pohybom 8–10 sekúnd. Postupujte od stredu miestnosti späť ku dverám. Nasmerujte aerosol do všetkých oblastí v miestnosti.Držte nádobku vo vzdialenosti 1 m od interiérových stien, tkanín a nábytku. Nezdržujte sa v miestnosti s aplikovaným prípravkom.Miestnosť nechajte uzavretú 15 minút. Pred opätovným vstupom ju dôkladne vyvetrajte.Keď chcete hmyz rýchlo zlikvidovať, nastriekajte prípravok priamo napr. na poletujúce osy, sršne, zachovajte zase vzdialenosť 1 m od interiérových stien, tkanín a nábytku.

Pre lezúci hmyz: Keď chcete odstrániť lezúci hmyz, napr. šváby, nastriekajte prípravok priamo na hmyz. Nastriekajte prípravok na skryté miesta, napr. na podlahové lišty a dosky, vlhké miesta, medzery okolo drezov, odpadov a potrubí, za poličkami, skrinkami a ďalšími ukladacími priestory. Snažte sa zasiahnuť čo najviac hmyzu. Podľa potreby opakujte. Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: