Kontakty

Potrebujete poradiť ohľadom Vašej objednávky alebo sortimentu v našom eshope?

Snažíme sa reagovať na všetky Vaše otázky a návrhy čím skôr, počas sezóny avšak to môže trvať aj dlhšie. Poprosíme Vás o trpezlivosť, pre zrýchlenie procesu si pripravte Vaše číslo objednávky. Ak si želáte vykonať zmeny vo Vašej objednávke, alebo ak máte otázky ohľadom našich produktov kontaktujte nás vždy prostredníctvom emailu na adrese agrocentrum@agrocentrum.sk alebo pomocou kontaktného formulára nižšie, prípadne nás zavolajte na tel. čísle +421911 664 446.

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

Kontakt:

Pri komunikácii s eshopom si vopred pripravte číslo svojej objednávky - urýchli to vyriešenie Vašej požiadavky.

E-shop: +421 911 664 446

Predajňa: +421 031 5582 664

K dispozícií sme Vám:
Pondelok - Piatok | 8:00 - 16:00

Kontakt - Reklamácie:

V prípade ak chcete reklamovať tovar, poškodené alebo nekompletné zásielky, zašlite tento vyplnený Reklamačný formulár (kliknite na odkaz) e-mailom na adresu: reklamacie@agrocentrum.sk spoločne s fotodokumentáciou (nafoťte poškodený výrobok, vrátane obalu). Do e-maile tiež môžete uviesť okolnosti pri odovzdaní výrobku a okolností pri akých bolo zistené poškodenie, alebo popis chýbajúcej časti.

Pracovníci reklamačného oddelenia Vás budú v čo najkratšom čase kontaktovať e-mailom, alebo telefonicky a poradia Vám, ako situáciu čo najrýchlejšie vyriešiť.

V prípade, že si prajete odstúpiť od kúpnej zmluvy (v lehote 14 dní od prevzatia tovaru, resp. odo dňa uzavretia zmluvy) zašlite nám prosím vyplnený Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy na adresu: reklamacie@agrocentrum.sk

 

Predajňa & Veľkoobchod

Pre veľkoodberateľov ponúkame veľkoobchodné cenníky na požiadanie na našej e-mailovej adrese.

(Cenníky na letničky, dvojročky, balkónovky, jahodové priesady, viničové sadenice, ovocné stromy a kríky, sadbové zemiaky atď.)