Panel používateľa

Slabo rastúce čerešne

13 položiek

Vážení zákazníci,
dňa 30.4. sa končí jarný predaj voľnokorenných ovocných stromov a kríkov. V záujme doručenia už objednaných stromov do konca obdobia vhodného na vysádzanie, ďalšie objednávky neprijímame. Stromy, kríky a viniče sadené v kontajneroch, ktoré môžete sadiť takmer kedykoľvek počas roka, si samozrejme môžete i naďalej objednať cez náš webshop. V prípade, že sa Vám nepodarilo zaobstarať si voľnokorenný stromček či krík, nesmúťte, na jeseň pre Vás chystáme ešte širšiu ponuku voľnokorenných ovocných drevín.

podpník GISELA5-  Gisela 5 - odolný, pomaly rastúci podpník vhodný pre zakrslé a stĺpovité tvary, rýchly nástup do rodivosti, stromy sa dobre tvarujú, úroda je vysoká a pravidelná

Podpník mahalebka oproti čerešni vtáčej je trochu slabšie rastúci podpník, je odolnejší voči suchým podmienkam a má zvýšenú odolnosť voči chloróze. Pre ťažké pôdy nie je moc vhodný. Nastupuje skôr do rodivosti. Odporúča sa spon 5-6m od seba.

podpník Colt –rastie stredne bujne a nie je príliš náročný na pôdne podmienky, je odolný mrazom, hodí sa tak pre nízke ale aj pre vyššie pestovateľské tvary. Nástup rodivosti je v treťom až štvrtom roku. Tento typ netvorí koreňové výmladky.

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info