HOŠTICKÉ hnojivo na jahody 2,5 kg

Kód: 4864
€9,90 / ks €8,25 bez DPH
Skladom (8 ks)

Obsahuje: konský hnoj, kravský hnoj, guáno a rohovinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chemické a fyzikálne vlastnosti: vlhkosť max. 18,5%; spálitelné látky vo vysušenej vzorke min. 50%; hodnota pH 5,0 - 7,0; celkový dusík ako N prepočítaný na vysušenú vzorku 7%; celkový fosfor ako P2O5 prepočítaný na vysušenú vzorku 2,5%; celkový draslík ako K2O prepočítaný na vysušenú vzorku 1%;

Obsahuje fermentovaný kravský a knojský hnoj, drevenú rohovinu a prírodné guáno, pochádzajúce z trusu morských vtákov. Jedná sa o čisto prírodný (organický) produkt, bez prídavku priemyselne vyrábaných zložiek. Hnojivo dodáva rastlinám nielen potrebné živiny, ale výrazne aktivuje aj pôdnu mikroflóru.

Rozsah a spôsob použitia: hnojenie prevádzame na začiatku vegetácie v dávke 1 - 1,2 kg na 10 m2 (3-4 polievkové lyžice k jednej rastline) a v priebehu vegetácie (v auguste) dávkou 0,8 - 1 kg na 10 m2 (2-3 polievkové lyžice k jednej rastline) tak, že uvedené množstvo hnojiva zapravíme vhodným náradím do pôdy a dostatočne zalejeme. Pri výsadbe jahôd (v apríli alebo v auguste) urobte hnojenie dávkou 0,6 - 0,8 kg na 10 m2 (1-2 polievkové lyžice k jednej rastline). Pri aplikácii hnojiva priamo k rastline premiešajte hnojivo s pôvodnou zeminou a po výsadbe vykonajte dôkladnú zálievku.

Maximálna aplikačná dávka je 2 kg sušiny na m2 v priebehu 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: