BIOPON Gélové hnojivo na ruže 500ml

Kód: 4774
€3,65 / ks €3,04 bez DPH
Skladom (9 ks)

Innovatívne a mimoriadne účinné minerálne hnojivo pre pestovanie všetkých druhov ruží.

Detailné informácie

Podrobný popis

Poskytuje kompletnú sadu základných živín, udržuje ruže v dobrom stave a stimuluje dlhé a časté kvitnutia. Vďaka hustej konzistencii gélu, ktorý je rozpustný vo vode, sú živiny z hnojiva pre rastliny dobre vstrebateľné. Hnojivo navyše vyniká jednoduchosťou použitia. Pravidelné používanie gélu urýchľuje vývoj pukov a dodáva kvetom a listom žiarivé farby a zdravý vzhľad.

Zloženie:

Roztok hnojív NPK 7 - 4 - 6 s mikroživinami. Živiny % (m/m): celkový dusík N 7% (vrátane dusíka viazaného v dusičnanoch  - 2,8%, amoniaku - 1,8% a amidy - 2,4%), oxid fosforečný P2O5, rozpustný vo vode - 4%, oxid draselný K2O, rozpustný vo vode 6%, mikrživiny rozpustné vo vode: bór B - 0,02%, meď Cu - 0,002%, železo Fe - 0,02%, mangán Mn - 0,015%, molybdén Mo - 0,002%, zinok Zn - 0,015%.

Dávkovanie:

Pred použitím obsah pretraste! V čase intenzívneho rastu rastlín a v čase kvitnutia, hnojte rastliny raz týždeňne, v ostatných obdobiach raz mesačne. Neprekračujte odporúčané dávky, inak môže dojsť k poškodeniu alebo zničeniu rastlín. Rozpustite 5 ml hnojiva v 1,4 l vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: