FLORCOM substrát pre bylinky a korenie 20l

Kód: 5614
€3 / ks €2,50 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Špeciálny substrát s ideálnou štruktúrou pre pestovanie byliniek a korenia v nádobách doma aj vonku, ktorý je vhodný tiež pre ich výsevy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyznačuje sa vynikajúcou vodozádržnosťou a vzdušnou kapacitou a vytvára tak priaznivé podmienky pre rast a zdravý vývoj rastlín. Použitie tohto špeciálneho substrátu je jedným z predpokladov pre radosť a úžitok z vlastnej voňavej bylinkovej záhradky.

Florcom QUALITY je nový rad substrátov s VYLEPŠENOU RECEPTÚROU.

Prednosťami tejto rady sú najmä vyvážený pomer vzduchu a vody. Substrát je vodozádržný, ale zároveň aj vzdušný, čo je základom pre zdravý vývoj koreňového systému a dobrou kondíciou rastlín. Substráty Florcom

QUALITY sú vyrobené z najlepších druhov triedených rašelín, špeciálnych hnojív a ďalších komponentov, vďaka ktorým sa výrazne odlišujú od ostatných hobby substrátov. Rastliny nielen že dobre korenia, ale sú vitálnejšie a lepšie odolávajú stresom napr. z nezaliatia alebo pri presádzaní. Substráty si udržujú stálu štruktúru, sú nezliehavé a trvalo vzdušné - rastliny nie je preto potrebné tak často presádzať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: